Sehri-Paylasim
Hosgeldiniz
Sehri-Paylasim
Hosgeldiniz
Sehri-Paylasim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sehri-Paylasim

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Admin
internet explorer 9 geliyor! Vote_lcapinternet explorer 9 geliyor! Voting_barinternet explorer 9 geliyor! Vote_rcap 
daba31
internet explorer 9 geliyor! Vote_lcapinternet explorer 9 geliyor! Voting_barinternet explorer 9 geliyor! Vote_rcap 
hidelgo41

internet explorer 9 geliyor!

YazarMesaj
Admin
Kurucu / Root
Admin

internet explorer 9 geliyor! Empty
MesajKonu: internet explorer 9 geliyor!   internet explorer 9 geliyor! EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:14 am

Microsoft’un yeni internet tarayıcısı Internet Explorer 9 kullanıcıları duyulduğu ilk anda heyecanlandırdı.

İlk bilgileri sizlere duyurduğumuzda herkesin gözü birden hıza dönmüştü. Henüz bitmemiş bir tarayıcı için daha şimdiden çok hızlı bir IE9 ile karşı karşıyayız. En hızlı tarayıcılarla arasında çok az bir hız farkı var. Üstüne üstlük geleceğin standardı olan HTML 5′i ve diğer yeni teknolojileri destekliyor. Üstelik Microsoft bu desteği ince eleyip sık dokuyarak vermek konusunda kararlı, her adım dikkatle test ediliyor. Ama en önemlisi donanım hızlandırma ile ekran kartının gücünü kullanması, sistemi yormadan yüksek performans sunması olacak.

İşte bu gelişmeler Microsoft’un son zamanlarda gerileyen internet tarayıcısı Internet Explorer’ın yeniden canlanması ve yükselişe geçmesi anlamına gelebilir.

Internet Explorer’ın başarısı geniş kitlelere hitap eden, basit, kullanışlı ve internet sitelerinde sorun çıkartmayan bir tarayıcı olmasından kaynaklanıyor. Artan rekabet ortamıyla birlikte, Microsoft’un çalışmaları da yoğunlaştı ve ortaya gerçekten güçlü bir tarayıcı çıkması bekleniyor. Eğer bu beklentiler gerçeğe dönüşürse, “IE kan kaybediyor” başlıklı haberleri de bir daha görmeyebiliriz… Hatta gecikmeler ve birbirine karışan güncellemeler nedeniyle bazı kullanıcıların tepkisini çeken Firefox’un parlak günleri de biraz olsun kararabilir. Bakalım IE9, tarayıcı dünyasında nasıl bir değişime neden olacak? Görüşlerinizi bizimle paylaşın…

Kaynak: Chipinternet explorer 9 geliyor! Intern10
https://sehripaylasim.yetkin-forum.com

internet explorer 9 geliyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İnternet Explorer hataları ve çözümleri
» System Explorer – Bedava Sistem Bilgilendirme Yazılım
» Güvenli socket ve Internet Erişimi Katmanı
» Norton Internet Security 2012 türkçe ve full